Palun oodake

Ostukorv0

Logi sisse

Updated information on masks with magnets for ResMed mask users
ResMedi maski kasutajale mõeldud uuendatud teave magnetitega maskide kohta (PDF dokumendina)

Vöömähkmed Molicare Premium Elastic

Vöömähkmed on mõeldud lamavate ja aktiivsete patsientide hooldamiseks, keskmise ja raske pidamatuse korral.

Tootevalikus on igast suurusest vähemalt kolme erineva imavusega toodet. M,L,XL suurusel: kerge pidamatus, raske pidamatus ja väga raske pidamatus.
Tootevalikus on minimaalselt iga imavuse grupis (kerge, raske, väga raske) vähemalt neli eri suuruses mähet. Nt „kerge pidamatus“ suurus S; M; L; XL.

Tootel on imavust kiirendav kiht, mis hoiab mähkme sisepinna kuivana. Mähkmed sisaldavad superabsorbenti. Tootel on anatoomiline kuju. Toode on valmistatud haudumust vältivast materjalist. Mähkmetel on imavuste eristamise tähistus: värvikood tähistus/diagramm või samaväärne tähistus, mis hõlbustab mähkme äratundmist ja visuaalset valikut. Toode omab lõhna kaitset ehk lõhnaneutraliseerijat mähkme imavas padjas, mis lukustab kindlalt lõhna. Tootel on lõhnakontroll.
Tootel on vedeliku indikaator, mis näitab mähkme täituvust. Sisemus ei lähe märgudes tükki. Mähkmed elastsete värvlikummidega. Toode on kinnitatav vööga, pehmest ja õhku läbilaskvast materjalist.

Puusapiirkond on avatud. Vööosal on takjakinnitus, mida saab lihtsalt reguleerida. Tootel on tugev kinnituspind, mis võimaldab kinnitusteipe korduvalt avada ja sulgeda. Mähkmetel on vedelikku tagasitõrjuvad sisemised topeltbarjäärid, mis aitavad hoida kausi kuju ja tõkestavad lekkeid mähkme külgedelt. Reisi ääristavad kumerad elastikribad ja vedelikku tagasitõrjuvad sisemised topeltbarjäärid ulatuvad kuni puusani. Tootel on paigaldamise juhis: pildiseeria, kus on täpselt näidatud korrektne toote paigaldamine. Toode on dermatoloogiliselt testitud.

Täiendav info tootejuhilt Siret Timmermann – siret.timmermann@onemed.com

Suurus Puusa ümbermõõt Imavus Hind
6M 83-120cm 2100ml 20,71€
6L 105-140cm 2490ml 21,80€
7XL 140-175cm 2600ml 23,98€

Suurus:

Hind: 20,71€

Meditsiiniseadmed.ee veebileheküljel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tingimused
Nõustun