Palun oodake

Ostukorv0

Logi sisse

Updated information on masks with magnets for ResMed mask users
ResMedi maski kasutajale mõeldud uuendatud teave magnetitega maskide kohta (PDF dokumendina)

Küpsiste kasutamine

Avaleht

Meditsiiniseadmed.ee veebilehekülg kasutab küpsiseid.

Mis on küpsised

Küpsis on väike tekstikujuline andmeplokk Teie veebilehitsejas, mille veebileht saadab Teie arvutis olevasse küpsiste faili.

Küpsiste tüübid

Püsivad küpsised, mis jäävad Teie arvutis olevasse küpsiste faili püsivalt. Neid võidakse kasutada näiteks Teie kui veebilehe korduvkülastaja äratundmiseks ja veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt Teie vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks.

Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui veebilehelt lahkute või oma veebilehitseja sulgete. Seansiküpsiseid võidakse kasutada veebilehe teatud funktsioonide, näiteks teenuse või toote taotlemise võimaldamiseks.

Küpsistega nõustumine

Meie veebilehe kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui nende veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Kui Te küpsistega ei nõustu, võivad mitmed meie veebilehe teenused ja funktsioonid olla piiratud. Kasutame ainult teenuse pakkumiseks vajaminevaid küpsiseid, statistiliste andmete kogumiseks küpsiseid me ei kasuta.

Te saate alati ise otsustada, kas küpsised oma veebilehitsejas lubada või mitte. Kui Te küpsiseid ei soovi, võite seadistada oma veebilehitseja nii, et see keelab automaatselt küpsised ära või teatab Teile iga kord, kui veebileht palub luba küpsise lisamiseks.

Käesolevaid tingimusi võidakse aeg-ajalt muuta ilma sellest ette teatamata, et kindlustada meie vastavus seadustele.

Meditsiiniseadmed.ee veebileheküljel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tingimused
Nõustun