Palun oodake

Ostukorv0

Logi sisse

Updated information on masks with magnets for ResMed mask users
ResMedi maski kasutajale mõeldud uuendatud teave magnetitega maskide kohta (PDF dokumendina)

ResMed AirSense 10 for Her+

37260

Uusim ResMedi APAP seade AirSense 10 Autoset for Her on esmaklassiline, automaatselt seadistuv uneapnoe raviks mõeldud seade naistele**. See seade korrigeerib automaatselt rõhutasemeid vastavalt teie muutuvatele vajadustele, et saaksite alati madalaimat vajalikku rõhku, et tagada häireteta ja mugav ravi.

*ResMed AirSense 10 for Her on ainus spetsiaalselt naiste uneapnoe raviks loodud seade. AirSense 10 for Her seade on rohkem tundlik hüpopnoedele ja õhu takistustele, mis esinevad sagedamini naistel. **NB! Seadmel on olemas ka standardne AirSense 10 AutoSet funktsionaalsus, ehk antud seade sobib kasutamiseks ka meestele. 

*ResMed pakub ainsa tootjana Eestis patsientidele ravi kaugjälgimist nutitelefonist või arvutist läbi tunnustatud myAir rakenduse! Kõik ResMed AirSense 10 seeria seadmed müüakse koos eelpaigaldatud SIM-kaardi ja interneti valmidusega. Teenuse saab aktiveerida vastavalt sooviavaldusele. Kõigile OneMed klientidele on teenus tasuta! Rohkem infot siit.

ResMed on maailma suurim ja juhtiv hingamishäirete raviseadmete tootja, millel on patsientide igapäevaseks kaugjälgimiseks ja nõustamiseks kasutusel üle 5 miljoni pilvepõhise seadme. Need auhinnatud seadmed ja tarkvaralahendused aitavad ravida ja kontrolli all hoida uneapnoed, kroonilist obstruktiivset kopsuhaigust ja teisi hingamisteede haiguseid. Ettevõtte 6000 inimesest koosneva meeskonna eesmärk on parandada patsientide elukvaliteeti, vähendada krooniliste haiguste mõju ja hoida ravikulusid kokku rohkem kui 120 riigis.

Müüakse ainult digiretsepti või saatekirja alusel.

Meditsiiniseadmete loetelu kood: 7016329

Digiretseptiga: 75,07€

Tavahind: 595,00€

Meditsiiniseadme jaemüügihind Tervisekassa poolt tasutav hind Kindlustatud isiku poolt tasutav hind
595,00€ 519,93€ 75,07€

Seotud tooted

Meditsiiniseadmed.ee veebileheküljel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tingimused
Nõustun