Palun oodake

Ostukorv0

Logi sisse

Updated information on masks with magnets for ResMed mask users
ResMedi maski kasutajale mõeldud uuendatud teave magnetitega maskide kohta (PDF dokumendina)

AirFit F30

AirFit F30

ResMed AirFit F30

Uuendatud vastunäidustused
Magnetosadega mask on vastunäidustatud kasutamiseks patsientidel, kui nendel endal või teisel isikul, kes on nendega maski kandmise ajal lähedases füüsilises kontaktis, on järgmised seisundid:

  • aktiivsed meditsiinilised implantaadid, mis reageerivad magnetitega (nt südamestimulaatorid, implanteeritavad kardioverter-defibrillaatorid (ICD), neurostimulaatorid, tserebrospinaalvedeliku (CSF) šundid, insuliini-/infusioonipumbad)
  • ferromagnetilist materjali sisaldavad metallist implantaadid/esemed (st aneurüsmiklambrid/voolu takistavad seadmed, embooliaspiraalid, stendid, klapid, elektroodid, implantaadid kuulmise või tasakaalu taastamiseks implanteeritud magnetitega, silmaimplantaadid, metallikillud silmas)

Uuendatud hoiatused
Hoidke maski magnetosad implantaatidest või meditsiiniseadmetest ohutuse huvides vähemalt 150 mm kaugusel, sest magnetilised häired võivad mõjutada nende tööd. See nõue kehtib nii teile kui ka teistele teie maskiga füüsilises kontaktis olevatele isikutele. Magnetid on raami ja alumise peaosa klambrites, magnetvälja tugevusega kuni 400mT. Kandmisel ühendatakse need maski kinnitamiseks, kuid need võivad magades tahtmatult lahti tulla.

Implantaadid/meditsiiniseadmed, sealhulgas need, mis on loetletud vastunäidustustes, võivad kahjustada saada, kui need muudavad oma funktsiooni väliste magnetväljade mõjul või sisaldavad ferromagnetilisi materjale, mis tõmbavad magnetvälju ligi/tõrjuvad neid (mõned metallist implantaadid, nt metalliga kontaktläätsed, hambaimplantaadid, metallist koljuplaadid, kruvid, puuriaukude katted ja luuasendusseadmed). Küsige magnetväljade võimalike kõrvalmõjude kohta teavet oma arstilt ja implantaadi/muu meditsiiniseadme tootjalt.

Täpsem informatsioon siit

ResMed AirFit™ F30 on minimaalse kontaktiga täisnäomask, mis tähendab et pehmendus toetab nina alla, mitte ümber nina. See annab maskile mondernse välimuse ja välistab ebamugavuse ninapealsele.

Suurus:

Digiretseptiga: 22,67€

Tavahind: 226,70€

Meditsiiniseadme jaemüügihind Tervisekassa poolt tasutav hind Kindlustatud isiku poolt tasutav hind
226,70€ 204,03€ 22,67€
Meditsiiniseadmed.ee veebileheküljel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tingimused
Nõustun