Palun oodake

Ostukorv0

Logi sisse

Updated information on masks with magnets for ResMed mask users
ResMedi maski kasutajale mõeldud uuendatud teave magnetitega maskide kohta (PDF dokumendina)

iD Slip Super

iD Slip Super

Püksmähkmed iD Slip Super

iD Slip on õhku läbilaskev dermatoloogiliselt testitud nahasõbralik mähe. Mähe sisaldab lõhnaneutraliseerijat, mis takistab ebameeldiva lõhna levimist. Mähe tagab lekkekindluse. Tekstiilisarnane materjal ja korduvalt suletavad kinnitused on mugavad. Püksmähkmed on mõeldud väheliikuvale või voodihaigele keskmise kuni raske uriinipidamatuse korral.

Püksmähkmed sobivad lamavate ja aktiivsete patsientide hooldamiseks, raske uriini- ja roojapidamatuse hoolduseks. Püksmähe on takjakinnituste ja teipidega kinnitatav. Takjakinnitused ja kinnitusteibid on korduvalt avatavad ja suletavad. Tootel on elastne värvel.

Mähe on kaetud veekindla kihiga, millesse on integreeritud niiskuse indikaator, mis näitab mähkme täituvust. Mähkmel on imavuste eristamise tähistus: värvikood, mis lihtsustab mähkme äratundmist ja visuaalset valikut.

Tootel on vedelikku tagasitõrjuvad sisemised topeltbarjäärid, mis aitavad hoida kausi kuju ja tõkestavad vedeliku väljaimbumist mähkme külgedelt. Mähkmel on imavust kiirendav kiht, mis hoiab mähkme sisepinna kuivana.

Toode on dermatoloogiliselt testitud. Mähkmed sisaldavad lõhnaneutraliseerijat, mis lukustab kindlalt lõhna. Mähkmed ei lähe märgudes tükki. Tootel on anatoomiline kuju.

Täiendav info tootejuhilt Siret Timmermann – siret.timmermann@onemed.com või tootja kodulehelt id-ontex.com

Suurus Vööümbermõõt Imavus Pakis Hind
S 50-90cm 2100ml 14tk 9,80€
M 80-125cm 3350ml 28tk 20,40€
L 115-155cm 3700ml 28tk 22,80€
XL 120-170cm 3917ml 14tk 13,20€

 

Suurus:

Hind: 9,80€

Meditsiiniseadmed.ee veebileheküljel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tingimused
Nõustun