Palun oodake

Ostukorv0

Logi sisse

Updated information on masks with magnets for ResMed mask users
ResMedi maski kasutajale mõeldud uuendatud teave magnetitega maskide kohta (PDF dokumendina)

Püksmähkmed Tena Slip

Püksmähkmed on mõeldud voodihaigetele, liikuvatele ja rahututele patsientidele, peamiselt keskmise või raske uriini- ja roojapidamatusega patsientide hoolduseks.

Tootevalikus on minimaalselt igast suurusest vähemalt kolme erineva imavusega toodet. S,M,L XL: kerge pidamatus, raske pidamatus ja väga raske pidamatus.
Tootevalikus on igas imavuse grupis (kerge, raske, väga raske) viis eri suuruses mähet. Suurused S; M; L; XL, XXL.

Tootel on imavust kiirendav kiht, mis hoiab mähkme sisepinna kuivana.Mähkmed sisaldavad superabsorbenti. Tootel on vedeliku indikaator, mis näitab mähkme täituvust.
Toode omab lõhna kaitset ehk lõhnaneutraliseerijat mähkme imavas padjas, mis lukustab kindlalt lõhna.
Tootel on imavuste eristamise tähistus: värvikood mis hõlbustab mähkme äratundmist ja visuaalset valikut. Toode omab lõhnakontrolli. Toode omab vedelikku tagasitõrjuvad sisemised topeltbarjäärid, mis aitavad hoida kausi kuju ja tõkestavad lekkeid mähkme külgedelt.

Mähkmed on kinnitatavad teipidega, teipe on võimalik korduvalt avada ja sulgeda. Toote seljaosal on elastne värvel, mähkme sisemus ei lähe märgudes tükki. Tootel on anatoomiline kuju. Toode on dermatoloogiliselt testitud.

Täiendav info tootejuhilt Siret Timmermann – siret.timmermann@onemed.com

Suurus Puusa ümbermõõt Imavus Hind
Plus M 73-122cm 2000ml 16,35€
Plus L 92-144cm 2400ml 19,62€
Super XL 120-160cm 2500ml 23,98€
Bariatric 3XL 180-244cm 3080ml 21,80€

Suurus:

Hind: 16,35€

Meditsiiniseadmed.ee veebileheküljel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tingimused
Nõustun