Palun oodake
0

Ostukorv0

Logi sisse

ResMed AirSense 10

ResMed AirSense 10

ResMed AirSense 10 AutoSet

37259

Uusim ResMedi APAP seade AirSense 10 Autoset on esmaklassiline, automaatselt seadistuv uneapnoe raviks mõeldud seade. See seade korrigeerib automaatselt rõhutasemeid vastavalt teie muutuvatele vajadustele, et saaksite alati madalaimat vajalikku rõhku, et tagada häireteta ja mugav ravi.

*ResMed pakub ainsa tootjana Eestis patsientidele ravi kaugjälgimist nutitelefonist või arvutist läbi tunnustatud myAir rakenduse! Kõik ResMed AirSense 10 seeria seadmed müüakse koos eelpaigaldatud SIM-kaardi ja interneti valmidusega. Teenuse saab aktiveerida vastavalt sooviavaldusele. Kõigile OneMed klientidele on teenus tasuta! Rohkem infot siit.

ResMed on maailma suurim ja juhtiv hingamishäirete raviseadmete tootja, millel on patsientide igapäevaseks kaugjälgimiseks ja nõustamiseks kasutusel üle 5 miljoni pilvepõhise seadme. Need auhinnatud seadmed ja tarkvaralahendused aitavad ravida ja kontrolli all hoida uneapnoed, kroonilist obstruktiivset kopsuhaigust ja teisi hingamisteede haiguseid. Ettevõtte 6000 inimesest koosneva meeskonna eesmärk on parandada patsientide elukvaliteeti, vähendada krooniliste haiguste mõju ja hoida ravikulusid kokku rohkem kui 120 riigis.

Müüakse ainult digiretsepti või saatekirja alusel.

Meditsiiniseadmete loetelu kood: 7016318

Digiretseptiga: 56,90€

Tavahind: 569€

Meditsiiniseadme jaemüügihind Eesti Haigekassa poolt tasutav hind Kindlustatud isiku poolt tasutav hind
569€ 512,10€ 56,90€

Seotud tooted

Meditsiiniseadmed.ee veebileheküljel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tingimused
Nõustun