Palun oodake

Ostukorv0

Logi sisse

06.10 - 07.10 oleme suletud!

ZiboCare O-Zone Classic

Raskustekk O-Zone on lihtne, mittemeditsiiniline abivahend, mis võib mõjuda rahustavalt ja parandada unekvaliteeti. Seda saab kasutada nagu igapäevast tekki, tavalises sobivate mõõtmetega tekikotis.

Oma raskusega stimuleerib tekk keha sensoorseid ja puutetundlikke närviimpulsse. Erinevalt Balanze tekist on O-Zone tekk terves ulatuses täidetud raskustega.

O-Zone on stimuleeriv raskusega suletekk, mille raskusteks on ketid, mis on õmmeldud rõngakujuliselt kogu tekki katvate ruutude sisse. Erinevalt Balanze-tekist annab see ühtlasema raskuse jaotuse kogu teki ulatuses.

O-Zone tekil on kaks erinevat poolt erineva stimulatsiooniastmega. Teki üks pool on pehme ja polsterdatud, samal ajal kui teisel küljel pole polstrit ja nii annavad ketid tugevama stimulatsiooni. Saadaval on kaks erinevat tüüpi tekki tavaline Classic ja Sensitive, mis on tavalisest O-Zone tekist pehmem.

Raskustekki on mugav kasutada, pesta ja vajadusel ka transportida. O-Zone raskustekk on kergesti kokkupandav, võtab väga vähe ruumi ja saab hõlpsasti kaasasolevas kotis kaasas kanda.

Teki materjal: 100% Öko-Tex puuvillast tekstiil, terasketid ja fiiberkiud. Võimalik soetada lisaks puuvillane tekikott. Tekikotil on kolmel küljel tõmblukk, mistõttu on seda lihtne peale panna.

O-Zone raskusteki komplekt sisaldab: raskustekk ja praktiline transpordikott.

Teki hooldus

Pesemine

Raskustekki saab pesta tavalises kodumajapidamises kasutatavas pesumasinas. Kui ei mahu kogu tekk pesumasinasse, eraldage lukust teki pooled ja peske need eraldi. Soovitame pesta õrna pesutsükliga kuni 60 kraadi. Tekki tuleks kuivatada tasapinnal ja see kuivab kiiresti.

O-Zone raskusteki variandid ja kaalukategooriad

Täiskasvanute valik – tekid O-Zone Classic ja O-Zone Sensitive (mõõtmed 140 x 200 cm)*

  • 4 kg, 6 kg, 8 kg ja 10 kg raskused on saadaval kohapeal
  • 12 kg ja 14 kg raskused on saadaval eritellimuse korral, tarne kuni 4 nädalat

*Tekk O-Zone on saadaval ka suuruses 140 x 220 cm (eritellimuse korral, tarne kuni 4 nädalat).

Valik lastele – Junior (mõõtmed 100 x 140 cm)

3 kg, 5 kg – saadaval tavaliselt kohapeal

Kuidas valida endale sobivat raskustekki?

Üldteada reegel ütleb, et raskustekk peaks moodustama umbes 10% magaja kehakaalust, kuid raskusteki soetamisel on oluline kaaluda ka enda eelistusi.

Kui kaalute 60 kg, on soovitatav osta 6 kg kaaluv tekk, kui kaalute 80 kg, siis 8 kg kaaluv tekk. Alati tasub mõelda ka enda mugavusele ja eelistustele, nii saab 70 kg kaaluv inimene valida 6 kg ja 8 kg raskusteki vahel ja selleks on parim paluda edasimüüjal või toote esindajal raskustekki proovida anda.

Suurus:

Hind: 599,00€

Meditsiiniseadmed.ee veebileheküljel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Tingimused
Nõustun