Digiretseptiga tellimise juhend

1. Digiretseptiga kauba tellimiseks vajutage Meditsiiniseadmed.ee veebilehekülje üleval paremas nurgas asuvale lingile „Logi sisse“, mis suunab Teid sisse logimise leheküljele.

2. Digiretseptiga ostmiseks tuleb luua kasutajakonto, kui te seda veel teinud ei ole, siis vajutage nupul “Soovin registreeruda kasutajaks”. Täitke nõutud väljad ja vajutage nupul “Registreeru”. Seejärel registreeritakse Teile kasutajakonto, mille kinnitus tuleb Teie poolt registreerimise vormi sisestatud e-posti aadressile. Kui Teil ei ole e-posti aadressi, siis e-posti registreerimiseks saate Te infot siit.

3. Kui Te olete jõudnud tagasi sisse logimise leheküljele, siis valige enda identifitseerimiseks sobiv autentimise meetod. Kui valite autentimiseks ID-kaardi, siis palun veenduge, et ID-kaart oleks ID-kaardi lugejas. Kui ID-kaardi ikooni vajutamisel midagi ei juhtu, siis sulgege enda veebilehitseja (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari jt) ning tulge tagasi Meditsiiniseadmed.ee veebilehele ja vajutage paremal üleval nurgase asuvale nupule „Logi sisse“ (vaata punkt 1). Uuesti avanenud sisse logimise lehel vajutage ID-kaardi ikoonil ning sisestage enda ID-kaardi PIN 1.

4. Kui Te olete sisse loginud, siis Meditsiiniseadmed.ee veebileht suunab Teid „Minu konto“ leheküljele, kus Te saate lingi „Minu andmed“ all muuta enda e-posti, telefoni ja aadressi. Andmete muutmise kohustust Teil ei ole ja Te võite koheselt suunduda digiretseptiga tellimise juhendi punkti number 5 juurde.

5. Digiretseptiga kauba tellimiseks valige endale Meditsiiniseadmed.ee e-poest välja sobiv kaup. Kaup lisatakse ostukorvi, kui Te vajutate toote kõrval asuval sinise taustaga nupul „Osta digiretseptiga“.

6. Ostukorvi pääsete, kui Te vajutate Meditsiiniseadmed.ee veebilehekülje üleval paremal nurgas asuvale ostukorvi ikoonile.

7. Ostukorvi nupule vajutades avaneb Teile Ostukorv, kus te näete enda poolt ostukorvi lisatud kaupa. Digiretseptiga kauba ostmiseks vajutage ostukorvis lingile „Vormista tellimus digiretseptiga“ (Kui te ei ole ennast autentinud, siis Meditsiiniseadmed.ee veebilehekülg palub teil seda teha, vaadake digiretseptiga tellimise juhendi punkti number 3).

8. Sisestage ostukorvis vajalikud andmed – e-posti aadress ja telefoni number ning vajutage nupule “Edasi”. Täitke aadressi read, kuhu saadetakse Teie poolt tellitav kaup. Ostukorvi maksmise lingi all valige endale sobiv makseviis – kas soovite arvet e-mailile või soovite maksta arve pangalingi kaudu.

Pangalingi kaudu kauba eest tasumisel tuleb vajutada panga ikoonil. Peale arve tasumist vajutage pangas nupule “Tagasi kaupmehe juurde”. Peale seda läheb Teie tellimus töösse.

9. Kui Te olete vajutanud ostukorvis nupule “Kinnita tellimus” salvestatakse Teie tellimus Meditsiiniseadmed.ee veebikeskkonda. Järgmine kord kui Te sisse logite, näete Te minu konto lingi “Tellimuste ajalugu” all enda poolt varasemalt soetatud tooteid.