Digiretseptita tellimise juhend

1. Kasutajakonto registreerimiseks vajutage Meditsiiniseadmed.ee veebilehekülje üleval paremas nurgas asuvale lingile „Logi sisse“, mis suunab Teid sisse logimise leheküljele. Sisse logimise lehekülje all on nupp “Soovin registreeruda kasutajaks”. Kui Te ei soovi enda tellimuste ajalugu näha ja kasutajakontot registreerida, siis palun suunduge edasi digiretseptita tellimise juhendi punkti number 4 juurde.

2. Selleks, et näha enda tellimuste ajalugu Meditsiiniseadmed.ee veebikeskkonnas tuleb luua kasutajakonto, kui Te seda veel teinud ei ole, siis vajutage nupul “Soovin registreeruda kasutajaks”. Täitke nõutud väljad ja vajutage nupul “Registreeru”. Seejärel registreeritakse Teile kasutajakonto, mille kinnitus tuleb Teie poolt registreerimise vormi sisestatud e-posti aadressile. Kui Teil ei ole e-posti aadressi, siis e-posti registreerimiseks saate Te infot siit.

3. Kui olete jõudnud tagasi sisse logimise leheküljele, siis valige enda identifitseerimiseks sobiv autentimise meetod. Kui valite autentimiseks ID-kaardi, siis palun veenduge, et ID-kaart oleks ID-kaardi lugejas. Kui ID-kaardi ikooni vajutamisel midagi ei juhtu, siis sulgege enda veebilehitseja (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari jt) ning tulge tagasi Meditsiiniseadmed.ee veebilehele ja vajutage paremal üleval nurgase asuvale nupule „Logi sisse“ (vaata punkt 1). Uuesti avanenud sisse logimise lehel vajutage ID-kaardi ikoonil ning sisestage enda ID-kaardi PIN 1.

4. Digiretseptita kauba tellimiseks valige endale Meditsiiniseadmed.ee e-poest välja sobiv kaup.

5. Kaup tuleb tellimiseks lisada ostukorvi, vajutades toote kõrval oleval lingil “Osta digiretseptita”.

6. Te saate ostukorvi, kui Te vajutate Meditsiiniseadmed.ee veebilehe üleval paremas nurgas asuvale ostukorvi ikoonile.

7. Ostukorvi nupule vajutades avaneb Teile ostukorv, kus Te näete enda poolt ostukorvi lisatud kaupa. Digiretseptita kauba ostmiseks vajutage Ostukorvis lingile „Vormista tellimus“.

8. Sisestage ostukorvis vajalikud andmed – e-posti aadress ja telefoni number ning vajutage nupule “Edasi”. Täitke aadressi read, kuhu saadetakse Teie poolt tellitav kaup. Ostukorvi maksmise lingi all valige endale sobiv makseviis – kas soovite arvet e-mailile või soovite maksta arve pangalingi kaudu.

Pangalingi kaudu kauba eest tasumisel tuleb vajutada panga ikoonil. Peale arve tasumist vajutage pangas nupule “Tagasi kaupmehe juurde”. Peale seda läheb Teie tellimus töösse.