Meditsiiniseadmed.ee veebilehekülje ostuinfo

Selleks, et osta Meditsiiniseadmed.ee veebikeskkonnast digiretseptiga tooteid või näha enda tellimuste ajalugu on vaja registreerida endale kasutajakonto. Kasutajakonto registreerimiseks vajutage Meditsiiniseadmed.ee veebilehekülje üleval paremas nurgas asuvale lingile „Logi sisse“, mis suunab Teid sisse logimise leheküljele. Digiretseptita ostmisel ei ole Te kohustatud ennast autentima ja registreerima endale kasutajakontot, kuid Te jääte sel juhul ilma võimalusest näha enda tellimuste ajalugu minu konto liidese all.

Kui Te olete jõudnud sisse logimise leheküljele, siis vajutage nupule  “Soovin registreeruda kasutajaks”, et luua endale kasutajakonto. Täitke nõutud väljad ja vajutage nupul “Registreeru”. Seejärel registreeritakse Teile kasutajakonto, mille kinnitus tuleb Teie poolt registreerimise vormi sisestatud e-posti aadressile. Kui Teil ei ole e-posti aadressi, siis e-posti aadressi registreerimiseks saate Te infot siit.

Kui olete jõudnud tagasi sisse logimise leheküljele, siis valige enda identifitseerimiseks sobiv autentimise meetod. Kui valite autentimiseks ID-kaardi, siis palun veenduge, et ID-kaart oleks ID-kaardi lugejas. Kui ID-kaardi ikooni vajutamisel midagi ei juhtu, siis sulgege enda veebilehitseja (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari jt) ning tulge tagasi Meditsiiniseadmed.ee veebilehele ja vajutage paremal üleval nurgas asuvale nupule „Logi sisse“. Uuesti avanenud sisse logimise lehel vajutage ID-kaardi ikoonil ning sisestage enda ID-kaardi PIN 1.